شماره تماس : 09126215957

حفاظ های آهنی پنجره ساختمان در طرح های جدید

 حفاظ پنجره کرج

 حفاظ پنجره پاسداران تهران

 
ساخت حفاظ پنجره در پاسداران تهران، حفاظ پنجره آهنی ساده و متحرک، فروش انواع حفاظ پنجره فلزی تولید کننده حفاظ پنجره در پاسداران ، ساخت حفاظ پنجره و بالکن ضد سرقت از داخل و بیرون

حفاظ پنجره از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است . به طوری که امروزه تمامی طبقات ساختمان ها در کرج و سایر شهر ها در معرض ورود سارقین قرار دارد. حتی طبقات بالا مانند طبقه ده و دوازده که دسترسی به آن ها بسیار سخت و گاهی غیر ممکن است , ولی پنجره های بدون حفاظ در طبقات بالا نیز از دست سارقین در امان نخواهند بود و سارقین به شیوه ها و شگردهای عجیبی از ساختمان بالا رفته و از پنجره ها وارد خانه و ساختمان می شوند. به گفته ی یکی از کارشناسان اداره آگاهی روزانه بیش از ده مورد سرقت از منازل به اداره آگاهی خبر داده می شود که بیشتر آن ها از طریق پنجره های بدون حفاظ و درب های بدون حفاظ و نا ایمن بوده است , داشتن حفاظ های فلزی و محکم روی پنجره ها و پشت درب های آپارتمان ها تا حد بسیار زیادی از ورود سارقین به ساختمان جلوگیری می کند و امنیت ساختمان را چندین برابر افزایش می دهد. علاوه بر این راه دیگر نفوذ سارقین به منزل از طریق درب های شیشه ای بالکن ها و بهار خواب ها هست که سارقین از طریق های مختلف خود را به بالکن رسانده و به آسانی و بدون هیچ مانعی وارد خانه می شوند . برای رفع این مشکل و افزایش ایمنی ساختمان از سمت بالکن یا تراس ها نصب حفاظ های ایمنی اطراف تراس ساختمان یک راه حل ایمن منطقی است . ارزش جان عزیزان شما بسیار زیاد است پس با نصب حفاظ بر روی پنجره ها و درب های شیشه ای و درب ورودی آپارتمان ها از اموال و عزیزان خود محافظت نمایید.

حفاظ پنجره ساده و فرفورژه دار، ساده و متحرک،تولید در کرج، ارسال به سرتاسر ایران

تولید کننده حفاظ پنجره آهنی ، فلزی ، طرح های جدید حفاظ پنجره ساختمان با بهترین قیمت حفاظ پنجره، تولید حفاظ پنجره آپارتمان

تولید کننده حفاظ پنجره در پاسدارن تهران و کرج

بهترین قیمت حفاظ پنجره در تهران و کرج ، فروش نرده حفاظ پنجره آهنی در رنگ ها و ابعاد مختلف به سفارش مشتری ، صنایع فلزی آریا در تولید کننده انواع حفاظ پنجره متحرک لولاخور و ساده ثابت ، تولید حفاظ پنجره آهنی با بهترین کیفیت ، حفاظ پنجره فرفورژه  و ساده ، حفاظ پنجره ساختمان  ، طرح های جدید حفاظ پنجره فلزی را از ما بخواهید ،

برای دریافت قیمت حفاظ پنجره و مشاوره با شماره 09126215957 تماس بگیرید

 

حفاظ پنجره ساده و شیک


ساخت حفاظ پنجره ضد سرقت در کمترین زمان،جدیدترین طرح های  حفاظ پنجره آهنی،اگر طرح مورد نظر شما در این صفحه وجود ندارد میتوانید تصویر مدل حفاظ پنجره مورد نظر خود را به شماره تلگرام 09126215957 ارسال کرده و سفارش دهید 
انواع حفاظ پنجره ضد سرقت آهنی فرفورژه و ساده ،کمترین هزینه ساخت حفاظ پنجره در تولیدی حفاظ درب و پنجره آریا در تهران و کرج

کارگاه تولیدی حفاظ پنجره آریا خدمات خود را در شهرهای شیراز،اصفهان ،تهران و کرج و سایر شهر ها نیز ارائه میدهد ،محافظ پنجره دوجداره ،طرح حفاظ پنجره دوجداره،حفاظ درب و پنجره فرفورژه ساخت حفاظ پنجره در شیراز،تولید کننده حفاظ پنجره دراصفهان ،زیبا ترین طرح های حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ پنجره هلالی

انواع مدل حفاظ پنجره آهنی طرح برگ،حفاظ پنجره طرح دایره ،حفاظ پنجره فرفوژه سفید و سیاه و رنگی

          حفاظ پنجره حجم دار

 

حفظ پنجره ساده قیمت مناسب و محافظ پنجره برای طبقه همکف و زیر زمین ساختمان

                         
               

جهت اطلاع از قیمت حفاظ پنجره آهنی  با شماره 09126215957 تماس بگیرید،در تهران و کرج بازدید رایگان انجام میشود

 

حفاظ پنجره پاسداران

حفاظ پنجره تهران

 

ساخت حفاظ پنجره آهنی با قیمت های رقابتی

ساخت حفاظ پنجره در پاسداران تهران، حفاظ پنجره آهنی ساده و متحرک، فروش انواع حفاظ پنجره فلزی تولید کننده حفاظ پنجره در پاسداران ، ساخت حفاظ پنجره ضد سرقت از داخل ساخت انواع حفاظ پنجره فلزی و محکم ، در مدل های زیبا به صورت فرفورژه و یا حفاظهای از قوطی پروفیل

تولید انواع حفاظ پنجره فلزی ساده و متحرک درب آکاردئونی کرج برای تراس و بالکن، فرفوژه و طرح های هندسی جدید حفاظ پنجره ها دستگاه های آلومینیومی هستند که در نیمه پایینی پنجره های باز به صورت عمودی قرار می گیرند. حفاظ پنجره پاسداران حفاظ های خود را طوری طراحی می کند که کاملاً  از سقوط کودکان از پنجره جلوگیری می شود و ارزش افزوده آنها جلوگیری از ورود دزدان  به خانه شما است. بنابراین بد نیست که مطالبی در رابطه با مزایای نصب محافظ پنجره یاد بگیرید.
چرا باید از حفاظ پنجره استفاده کنیم؟
فرقی نمی کند آپارتمان شما در طبقه اول یک ساختمان باشد یا در طبقه آخر یا حتی اگر خانه را ترک می کنید حتما باید هر پنجره یک حفاظ پنجره داشته باشد تا از سلامت جسمانی عزیزانتان اطمینان حاصل کنید.
همچنین با استفاده از حفاظ پنجره می توانید از پنجره های خانه خود در برابر عناصر خارجی (شاخه های درخت، توپ های فوتبال، اسباب بازی ها و...) که می توانند از بیرون به پنجره ها برخورد کنند، محافظت کنید. محافظ پنجره به عنوان یک سپر محافظ عمل می کند و آسیب های خارجی را به حداقل می رساند.
مزایای نصب حفاظ پنجره
مزیت اصلی نصب حفاظ پنجره با بالاترین کیفیت، بهبود ویژگی های ایمنی پنجره ها است. جدیدترین محصولات ممتاز دارای ویژگی های برتری هستند که می‌ توانند فرزندان شما را در داخل امن نگه دارند و از ورود مزاحمان جلوگیری کنند، در عین حال به اندازه کافی آسان هستند تا در صورت نیاز به خروج اضطراری کار کنند.
اما در این جا به چند مورد از مزایای نصب حفاظ‌ پنجره اشاره شده است:
•    دوام بالا
محافظ های پنجره به علت دوام بالایی که دارند در طول زمان نیازی به نگهداری مداوم ندارند. همچنین برای ساخت حفاظ پنجره، رنگ آمیزی خاص و پوشش نهایی برای تضمین ماندگاری بیشتر ضروری است.
•    نصب آسان
فرآیند نصب ساده است. نصاب حفاظ پنجره پاسداران تمام ابزارهای لازم را به همراه خواهد داشت، بنابراین شما نیازی به خرید تجهیزات پیچیده ندارید.
•    نصب سریع
نصب سریع بدون آسیب رساندن به پنجره، همچنین برای نصب آن نیازی به شکستن دیوار نیست.
•    مکمل سبک
نصب حفاظ پنجره مکمل سبک و طراحی معماری خانه شما است. محافظ های پنجره می توانند هم شیک و هم بادوام باشند.
در کل انواع حفاظ های پنجره را می توان بر اساس طرحی که انتخاب می کنید، تولید کرد. بنابراین طراحان ما با افزودن عناصر تزئینی که ظاهری متمایز به پنجره ها می بخشد، امتیاز شخصی سازی را نیز برای شما به ارمغان می آورند. همچنین، می توانید فلز را برای ساخت محافظ پنجره دستکاری کنید.
نصب حفاظ پنجره
اگر می‌خواهید محافظ پنجره خود را نصب کنید، مطمئناً می‌خواهید با یک سرویس تخصصی نصب محافظ پنجره تماس بگیرید که بهترین قیمت، کیفیت، خدمات و طراحی را به شما ارائه بدهد در اینصورت بهتر است با نصاب ماهر ما تماس بگیرید تا همه این خدمات را با بهترین قیمت دریافت کنید.
سخن پایانی
متاسفانه، واقعیت سرقت احتمالی و مزاحمان ناخواسته وجود دارد. با حفاظ پنجره پاسداران، خانه های شما در برابر نفوذ افراد غیرمجاز بهتر محافظت می شوند. به خاطر داشته باشید که مزاحمان معمولاً به دنبال خانه هایی هستند که دسترسی به آنها آسان باشد و همچنین بتوانند به سرعت از صحنه فرار کنند.
سارقین می‌ توانند ببینند که آیا محافظ بر روی پنجره‌ های خود نصب کرده ‌اید یا نه و کمتر احتمال دارد که اقدام به نفوذ کنند، زیرا محافظ پنجره کار را برای آنها بسیار سخت ‌تر می ‌کند و بنابراین، ورود به خانه را دشوارتر می‌ کند.
با توجه به مطالب گفته شده بهترین روش برای افزایش امنیت خانه خود در برابر آسیب های احتمالی و ورود افراد غیرمجاز استفاده از حفاظ پنجره است. شما می توانید با توجه به سلیقه خود و طراحی ساختمان از انواع مدل های حفاظ پنجره بهره ببرید.

 

حفاظ پنجره دیوار کرج بهتر و ارزان تر از حفاظ استیل پنجره کرج حفاظ پنجره در کرج حفاظ آکاردئونی و نرده و حفاظ در کرج درب و پنجره دست دوم و حفاظ دست دوم کرج مدل حفاظ پنجره کشویی متحرک، بازشو و تاشو، طبقه اول و دوم قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج نرده دست دوم و قیمت درب حیاط دست دوم در کرج  و ساخت حفاظ پنجره باغ و ویلا

ساخت حفاظ پنجره در کرج از داخل و بیرون پنجره
امروزه سرقت و دزدی در همه جوامع تا حد زیادی افزایش یافته است و حفاظت از خانه و خانواده برای هر فردی در اولویت می باشد. راهکارهای متعددی برای بالا بردن ایمنی خانه وجود دارد از نصب سیستم های دزدگیر حرفه ای گرفته تا نصب دوربین های مداربسته و یا ... ولی همه این راهکارها برای سارقین تا حدی حل شده است و به آسانی می توانند پیشرفته ترین سیستم های دزدگیر را در کمترین زمان از کار بیندازند و با استفاده از نقاب و یا گریم از دست دوربین های مداربسته فرار کنند  ضمن اینکه نصب دوربین ها و دزدگیر ها بسیار هزینه بر و گران قیمت است.
 بنابراین باید به دنبال راهکار منطقی و ارزان قیمت و دائمی برای پیشگیری از ورود سارقین به منزل و محل کار خود باشیم.
نصب حفاظ های ایمنی بر روی پنجره ها و درب های ورودی آپارتمان ها و اطراف تراس ها می تواند یک راهکار قطعی , ارزان قیمت و همیشگی برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان شما باشد.
حفاظ های پنجره ها انواع مختلفی دارند , بعضی از آن ها ثابت بوده و برخی متحرک و قابل باز و بسته شدن هستند , برخی در بیرون از منزل و پشت پنجره ها نصب می شوند و برخی دیگر داخل خانه . همه مدل ها بسته به سلیقه و نوع ساختمان شما ساخته شده و نصب می گردد.

نرده حفاظ پنجره چیست؟

 

از نرده حفاظ پنجره همانطور که از نامش پیداست، به منظور حفظ امنیت استفاده می‌شود. به طور کلی، دو دسته افراد هستند که با نصب حفاظ موافق و برخی دیگر مخالف هستند. اما دلیل اصلی این مخالفت چیست؟

 

حتما شما هم شنیده‌اید و یا خودتان با این دسته از افراد موافق هستید که نرده حفاظ پنجره می‌تواند به منظره خانه شما، چه از داخل و چه از بیرون نمای بدی بدهد! اما باید بگوییم با افزایش آمار سرقت در این روزها، اکثرا به دنبال راهی برای افزایش امنیت و حفاظت خانه و محل کار خود هستند. در واقع نباید امنیت را فدای زیبایی کرد.

 

علاوه بر کاربرد نرده‌های پنجره برای محافظت در برابر سارقین، مزیت دیگری نیز این نرده‌ها به همراه خواهند داشت. آن هم این است که از خطر سقوط افراد از طبقات بالاتر جلوگیری خواهد شد. در واقع شما می‌توانید با خرید و نصب نرده حفاظ پنجره ، یک تیر و چند نشان بزنید. در ادامه قصد داریم شما کاربران عزیز را در نصب و خریداری انواع نرده حفاظ پنجره راهنمایی نماییم.

 

نرده حفاظ پنجره - حفاظ نما

 

 


چرا برخی از افراد حفاظ پنجره را داخل خانه نصب می کنند؟
بیشتر حفاظ های امنیتی برای نصب در خارج از خانه طراحی شده اند  و معمولا بیرون از خانه و پشت پنجره ها نصب می شود ولی برخی از افراد تمایل دارند که حفاظ ها داخل خانه نصب شود . دلایل متفاوتی برای نصب حفاظ داخل ساختمان وجود دارد برخی برای حفظ جذابیت نمای بیرونی ساختمان تمایل به نصب حفاظ داخلی دارند , برخی به دلیل متحرک بودن به حفاظ های داخلی رغبت نشان می دهند و برخی دیگر برای امنیت بیشتر مایل به نصب حفاظ پنجره از داخل منزل هستند. حفاظ پنجره ساده و شیک
معمولا و دربیشتر موارد حفاظ های پنجره که داخل ساختمان نصب شود , به صورت متحرک و ریلی می باشند که در صورت لزوم بتوان به آسانی آن ها را باز و بسته نمود.
نکته مثبت دیگر در رابطه با حفاظ های پنجره از داخل اینست که  در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده و خطرناک مانند آتش سوزی , حفاظ های داخل خانه به آسانی باز می شوند و امکان خروج از خانه بسیار آسان تر از از مواقعی است که حفاظ ها بیرون از خانه و به صورت ثابت باشند.
با این حال مسئله مهم اینست که حفاظ های ساختمانی چه داخل ساختمان باشد چه بیرون از آن می تواند یک مانع محکم و موثر بر سر راه دزدان و سارقین باشد و نصب حفاظ داخل و یا خارج از خانه امری سلیقه ای بوده و به نظر و سلیقه مالک بستگی دارد. حفاظ پنجره مدرن
حفاظ های پنجره معمولاً از فلزاتی مانند آهن فرفورژه یا استیل , در اندازه ها و اشکال مختلف به طور دقیق ساخته می شوند تا متناسب با اندازه پنجره شما باشد
رنگ بندی حفاظ ها متنوع است و  بسته به رنگ نمای ساختمان و سلیقه تان می توانید هر رنگی را برای آن انتخاب نمایید. حفاظ پنجره ریلی
برخی از شرکت ها دست به نوع آوری زده  و حفاظ های پنجره را به گونه ای طراحی می کند که به صورت نامرئی به نظر برسد و کاملا متناسب با نما و دکوراسیون ساختمان شما باشد بدین ترتیب علاوه بر افزایش امنیت شما,   ظاهر ساختمان شما شکیل و مدرن خواهد شد.
برای دیدن مدل های متنوع حفاظ های پنجره خارج از خانه و حفاظ های پنجره داخل خانه از گالری سایت صنایع فلزی آریا دیدن فرمایید.
 

صنایع فلزی آریا یک تولیدی حفاظ پنجره ساختمان در کرج است که تولیدات خود را علاوه بر تهران و کرج به سایر شهر های ایران نیز ارسال میکند

شما میتوانید هر مدل حفاظ پنجره ای که خواستید با نشان دادن طرح آن برای تولید سفارش دهید حفاظ پنجره فرفورژه ثامن حفاظ پنجره از داخل حفاظ پنجره غرب تهران

و این را در نظز داشته باشید که ما فقط  حفاظ پنجره فلزی (آهنی) میسازیم..طرح های حفاظ پنجره تولیدی آریا شامل :حفاظ پنجره ساده و طرح چوب ،حفاظ پنجره متحرک با رنگ براق و مات،حفاظ فرفورژه و انواع حفاظ پنجره با طرح های کلاسیک و مدرن میباشد.

 

حفاظ پنجره با جای گلدان

ساخت انواع حفاظ پنجره فرفورژه در کرج جوشکار سیار غرب تهران

حفاظ پنجره مدرن

ساخت حفاظ پنجره در کرج آهنگری غرب تهران عکس حفاظ پنجره فرفورژه و دوجداره upvc

 

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه در کرج

حفاظ پنجره

قیمت انواع حفاظ پنجره سفید طلایی

حفاظ پنجره

بورس حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

 حفاظ پنجره ضد سرقت

حفاظ پنجره

حفاظ آهنی پنجره حفاظ پنجره افقی

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره آلومینیومی

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره دو جداره جدید

حفاظ پنجره و بالکن

حفاظ تزیینی پنجره

 

حفاظ پنجره ساختمان چیست؟

حفاظ پنجره ساختمان با استفاده از فلزاتی چون آهن و فولاد ساخته می‌شوند. این نوع سازه علاوه بر اینکه باعث ایجاد امنیت بیشتر در خانه و ساختمان شما می‌شود، در زیباسازی نمای آن نیز تأثیر بسیار زیادی دارد. به طور کلی حفاظ‌ها برای قسمت‌های مختلف ساختمان‌ها به کار می‌روند. آن‌ها از سقوط اجسام و افراد از پنجره نیز پیشگیری می‌کنند.

حفاظ پنجره ساختمان در انواع و طرح‌های مختلفی وجود دارد و شما می‌توانید بر حسب نیاز و سلیقه خود مدل مناسب را انتخاب کنید.

حفاظ پنجره ساختمان

انواع حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ‌های پنجره ساختمان مانند حفاظ درب‌ها دارای انواع مختلفی هستند. در ادامه انواع مختلف آن‌ها را نام برده‌ایم و مقایسه کرده‌ایم. پیش از انتخاب حفاظ مناسب باید انواع آن‌ها را بشناسید و کاربردشان را بدانید.

حفاظ آکاردئونی

حفاظ‌های آکاردئونی جزو انواع متداول است که به راحتی باز و بسته می‌شود. آن‌ها می‌توانند قسمت وسیعی از پنجره خانه شما را پوشش دهد. قطعات این نوع سازه به شکلی به یکدیگر متصل می‌شوند که قابلیت استفاده از قفل را نیز داشته باشند. به همین دلیل یکی از بهترین محافظ‌ها برای پنجره‌های ساختمان‌های تجاری به شمار می‌روند.

حفاظ باهاماس یا برمودایی

از انواع دیگر حفاظ پنجره ساختمان حفاظ پنجره باهاماس است که شباهت بسیاری به سایبان است. این نوع حفاظ‌ها از قسمت پایین حرکت می‌کنند. آن‌ها برای فضاها مختلف تجاری، اداری و مسکونی به کار می‌روند و مقاومت بالایی دارند. این محصول با نام حفاظ برمودایی نیز شناخته می‌شود. باهاماس با نام گل‌نرده نیز شناخته می‌شود و می‌تواند جلوه زیبایی برای نمای ساختمان ایجاد کند.

حفاظ جالیزی

حفاظ‌های جالیزی یکی دیگر از انواع حفاظ پنجره ساختمان است که از وارد شدن نور به داخل خانه جلوگیری می‌کند. این محصول نیز برای ایجاد امنیت در خانه بسیار مناسب است. آن‌ها نیز مانند مدل‌های آکاردئونی باز و بسته می‌شوند و شیارهای ۴-۵ سانتی دارند. نکته‌ای که در مورد حفاظ‌های جالیزی باید به آن توجه کنید این است که اگر نمی‌خواهید ویوی بیرونی ساختمان را از بین ببرید، بهتر است این نوع حفاظ را انتخاب نکنید.

برای آشنایی با حفاظ پنجره دو جداره کلیک کنید  

حفاظ پنجره ساختمان-حفاظ نما

کاربردهای حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ‌ها میله‌هایی هستند که از جنس فلز و استیل ساخته می‌شود و به عنوان یک محافظ برای جلوگیری از شکستن شیشه توسط سارقین نصب می‌شود. امنیت در خانه و ساختمان یکی از مهم‌ترین موضوعات در زندگی امروزه است و نصب حفاظ‌های پنجره باید حتما مورد توجه قرار گیرد.

البته کاربرد حفاظ پنجره ساختمان به این موارد محدود نمی‌شود. سایر کاربردهای این وسیله را در ادامه بیان کرده‌ایم.

 • کنترل نور ورودی به خانه.
 • پیشگیری از دیده شدن داخل خانه توسط افراد بیرونی.
 • محافظت در برابر سقوط.
 • زیبایی نمای بیرونی خانه.

حتی برخی از این محصولات به گونه‌ای طراحی می‌شوند که بتوان از گلدان‌ها نیز در کنار آن‌ها استفاده کرد.

سه ویژگی حفاظ پنجره ساختمان

در دسترس بودن پنجره ساختمان از قسمت بیرون می‌تواند یکی از پرچالش‌ترین نقطه ضعف‌های یک ساختمان باشد. اما با نصب حفاظ پنجره ساختمان می‌توانید به راحتی این نقص را برطرف کنید. ۳ ویژگی‌های مهم یک حفاظ پنجره خوب عبارت است از؛

 • زیباسازی نمای ساختمان با گل‌نرده‌ها
 • برقراری حداکثر امنیت در ساختمان.
 • تنوع طرح و مدل برای انواع مختلف ساختمان‌ها.

حفاظ پنجره ساختمان-حفاظ نما

طراحی حفاظ پنجره ساختمان

دو نکته مهم در طراحی حفاظ‌ها، کیفیت و زیبایی آن‌هاست. برای حفظ کیفیت باید از متریال مستحکمی استفاده کرد که به راحتی شکسته یا خم نشوند. آن‌ها باید در برابر فشار، تغییرات آب و هوایی و حتی برش مقاوم باشند. در این صورت امنیت مطلوبی خواهند داشت. هر چه دسترسی به یک پنجره آسان‌تر باشد، باید حفاظ مقاوم‌تری برای آن انتخاب کرد.

نکته بعدی زیبایی ظاهری است. تنوع مدل‌های این محصولات باعث شد که بخشی از زیبایی نمای ساختمان را در بر بگیرند. آن‌ها با طرح‌های گوناگونی طراحی می‌شوند. در برخی موارد، حتی در دکوراسیون داخلی نیز تأثیر دارند. چرا که برای برخی از پنجره‌ها از پرده استفاده نمی‌شود. در این صورت حفاظ‌ها باید نقش پرده را نیز ایفا کنند.

ساخت حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ‌های پنجره مدن از نظر ساخت با حفاظ‌های پنجره آهنی ساده بسیار متفاوت هستند. تزئیناتی که روی حفاظ‌های جدید ساخته می‌شود، از ظرافت بسیار بالایی برخوردار است. یراق آلات خاصی که روی این حفاظ‌ها به کار می‌رود و رنگ آمیزی‌های متنوع در ساختار این سازه‌ها باعث شده است که بسیار شکیل و زیبا به نظر برسند.

این سازه‌ها با متریال متفاوتی مانند آهن، استیل، چوب و شبه چوب ساخته می‌شوند و از استحکام بالایی نیز برخوردارند. محصولات محافظت از پنجره در کارگاه‌های مخصوص ریخته گری ساخته می‌شوند و با داغ کردن آهن و چکش کاری آن، طرح‌های زیبایی را می‌سازند. فرآیند ساخت هر حفاظ به مدل و متریال به کار رفته در آن بستگی دارد.

از آنجایی که این محصولات جزو امکانات حفاظتی یک ساختمان به شمار می‌روند، مقاومت آن‌ها اهمیت بسیاری دارد.

خرید حفاظ پنجره ساختمان

مراجعه به یک فروشگاه معتبر طراحی و ساخت و فروش حفاظ اهمیت بسیاری دارد. چنین فروشگاهی می‌تواند نیاز شما را به طور کامل برآورده سازد.  در چنین مرکز فروشی می‌توانید با متریال‌ها و طرح‌های مختلف این سازه‌ها آشنا شوید و  سفارش دهید.

از طرف دیگر با انتخاب یک مجموعه معتبر، از کیفیت ساخت تمام محصولات اطمینان دارید. بنابراین می‌توانید تمرکز خود را روی ظاهر محصول بگذارید و نرده‌ای متناسب با سلیقه و نمای ساختمان خود تهیه کنید. گروه حفاظ نما به صورت تخصصی در زمینه طراحی و ساخت انواع مختلف نرده‌ی محافظ برای پنجره‌ها و درب‌ها فعالیت می‌کند. این مجموعه می‌تواند محصول مورد نظر شما را طراحی و ارائه کند. خدمات نصب نیز توسط حفاظ نما ارائه خواهد شد.

حفاظ پنجره ساختمان - حفاظ پنجره - حفاظ نما
 

قیمت حفاظ پنجره ساختمان

سفارشات ساخت حفاظ‌های آهنی هرکدام مشخصات خاص خود را دارد. محصولات بر اساس همان سفارش ساخته می‌شوند و قیمت آن‌ها نیز متفاوت است. مسلما هزینه حفاظ‌های آهنی مناسب‌تر از هزینه محصولات فولادی است. اما کیفیت و مقاومت فولاد بیشتر است.

در اولین قدم برای تعیین قیمت حتما باید ابعاد محل نصب اندازه گیری شود تا بتوان قیمت را حدودا اعلام کرد. از موارد دیگری که در قیمت این سازه تأثیرگذار است، میزان تزئینات و گل میخ و گل نرده روی حفاظ پنجره ساختمان است که به دلیل این ظرافت‌ها و اضافه شدن رنگ آمیزی هزینه ساخت بالا می‌رود.

یکی دیگر از موارد حمل و نقل است که می‌تواند روی قیمت تأثیر گذار باشد. به طور کلی با مشاوره با متخصصین این حوزه می‌توانید بودجه مورد نیاز برای چنین پروژه‌ای را تعیین کنید.

ایمنی حفاظ پنجره ساختمان

فاصله و اندازه این میله‌ها باید به شکلی باشد که راه ورود را کاملا ببندد. متریال به کار رفته در آن‌ها نیز باید با توجه به نیاز تعیین شود. به عنوان مثال دسترسی به پنجره‌های طبقه پایین یا خانه‌های ویلایی ساده‌تر است. بنابراین به حفاظ مقاومی نیاز دارد که از بیرون آسیب نبیند. اما برای طبقات بالایی ساختمان، حفاظ‌ها بیشتر برای پیشگیری از سقوط و زیبایی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین نیازی نیست از نرده‌های فولادی یا سایر متریال بسیار مقاوم استفاده شود. حفاظ‌های پنجره‌ها سطح امنیت مختلفی دارند. مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز خود، محصول مناسب را خریداری کنند.

حفاظ پنجره ساختمان-حفاظ نما

نصب حفاظ پنجره ساختمان

برای نصب حفاظ‌های پنجره ساختمان باید مراحل زیر طی شود:

 • ابتدا باید پنجره مورد نظر را در جایگاه مناسب خودش نصب کرد که این کار باید توسط متخصصین آموزش دیده این امر انجام شود.
 • در مرحله بعد باید اندازه گیری‌ها برای ساخت و نصب حفاظ‌ها توسط متخصصین انجام شود.
 • در مرحله سوم بعد از انتخاب طرح، نوع، جنس و رنگ حفاظ‌ها، تولید آن‌ها شروع می‌شود. بعد از ساخت نیز متخصصین حرفه‌ای باید برای نصب آن به محل اعزام شوند.
 • در مرحله آخر بعد از نصب حفاظ شما اگر به قفل کتابی نیاز داشتید، می‌توانید این قفل را روی حفاظ ببندید و با خیالی آسوده ساختمان خود را ترک کنید.

آیا نصب حفاظ پنجره از داخل امکان پذیر است؟

امن بودن و ضد سرقت بودن خانه امروزه در درجه اهمیت بسیار بالایی قرار دارد. افراد برای ایجاد امنیت کامل در ساختمان خود برای تهیه این حفاظ پنجره ساختمان اقدام می‌کنند. با خرید از یک فروشگاه معتبر مانند حفاظ نما هم از دانش و تجربه متخصصین در این زمینه استفاده کرده‌اید و هم یک سازه با کیفیت و مقاوم را برای ساختمان خود خریداری کنید.

 

 

 

حفاظ پنجره با جاگلدانی

 حفاظ پنجره با میلگرد استفاده از فضای بیرون برای جای گلدان

حفاظ پنجره مدرن و شیک

حفاظ جلوی پنجره با پروفیل از داخل ساختمان به سبک حفاظ استیل پنجره

حفاظ پنجره ساده

 حفاظ پنجره بزرگ با قوطی افقی برای جلو پنجره

حفاظ پنجره ضد سرقت

حفاظ پنجره پایون برای پشت پنجره توکار طرح دار

حفاظ پنجره فرفورژه جدید

 حفاظ پشت پنجره فلزی برای پنجره دوجداره upvc

طرح های دیگری همچون حفاظ پنجره چهارخون، حلالی ، رومی، حفاظ پنجره خانه ویلایی  و طرح خورشیدی ، شیک، شکمی و شاخ گوزنی مدل حیاطی و شبکه ای و ارائه مشاوره در نصب حفاظ پنجره طبق ضوابط بدون ایجاد مشکل در شورای حل اختلاف

جهت استعلام قیمت حفاظ پنجره و خرید آن با شماره 09126215957 تماس بگیرید

امنیت یکی از مسائل مهم در زمینه ساختمان سازی می باشد به طوریکه افراد به هنگام خرید یک منزل یا آپارتمان به وضعیت امنیتی آن بسیار توجه میکنند.
استفاده از نرده های فلزی در پشت پنجره ها و تراس یکی از قدیمی ترین روش ها برای ایمن سازی ساختمان و جزء ملزومات هر ساختمانی  است.
حفاظ های فرفوژه و فلزی نسل جدیدی از حفاظ پنجره هستند که امنیت جانی و مالی افراد را تا حد زیادی بالا می برد.
هنگام انتخاب حفاظ مناسب برای پنجره ها باید به این نکتات توجه داشت:
حفاظ پنجره ها ها باید از جنس مرغوب باشند و با گذشت زمان و  قرار گرفتن در معرض آفتاب و باران تغییر رنگ ندهند
نورگیری منزل را کاهش ندهد و مانع ورود نور به منزل نباشد.
حفاظ پنجره نباید دید بیرون منزل را بگیرد و منظره خانه را خراب نکند.
حفظ پنجره باید جنبه زیبایی هم داشته باشد و با طراحی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد ، شکیل و زیبا باشد و نمای خانه را چشم نواز تر کند.
آریا حفاظ  یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه  تولید حفاظ پنجره می باشد و حفاظ های پنجره مرغوب و با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب به  همشهریان عزیز ارائه می دهد.

 ساخت و نصب حفاظ پنجره ساختمان در تهران و کرج،نرده روی دیوار حفاظ پنجره ساده آهنی و فرفوژه طرح دار،حفاظ پنجره کلاسیک و قیمت مناسب و ارزان،حفاظ پنجره آهنی ساده ،حفاظ پنجره بزرگ،حفاظ پنجره و بالکن و حفاظ تراس،حفاظ درب و پنجره ویلایی،محافظ پنجره ساختمان و بهترین حفاظ پنجره بوته ای، حفاظ لوکس برای پنجره و درب خانه و آپارتمان و ویلا

طرح حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره متحرک
 

صنایع فلزی ساختمانی

آریا در ، تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار ساختمان

 

سنگ فروشی اصفهان

سنگ ساختمانی اصفهان

فروش عمده سنگ اصفهان

سنگ اپن مصنوعی

 

تهاتر سنگ ساختمانی با ملک

فوم ساختمانی

  کارخانه سنگ اصفهان

صنعت ساختمان

حفاظ آهنی پنجره