شماره تماس : 09126215957

پنجره متحرک بالکن

 ایجاد پنجره متحرک شیوه ای نوین در زیبا سازی و ایجاد امنیت برای منازل ایرانی است. حفاظ پنجره متحرک بالکن از جنس آهن به شیوه های مدرن درست میشود این پنجره ها در اشکال متنوع با طرح هایی مختلف تهیه می گردند. فروش پنجره متحرک بالکن در مراکز بسیاری انجام می پذیرد همانطور که از نام این پنجره پیداست می توان آن را به راحتی حرکت داد.

حفاظ بالکن کشویی

انواع پنجره متحرک بالکن
بر اساس آمارهای به دست آمده پنجره متحرک بالکن نقش زیادی را  در ایجاد امنیت برای خانه ها مغازه ها و دیگر جا ها نسب به موارد دیگر داشته است ، پنجره تاشو از انواع پنجره متحرک است که شما می توانید آن را تا کنید.
 در مراکز فروش خارج از کشور پنجره های متحرک بالکنی از جنس فلز وجود دارد که دارای میله های برقی می باشد به این صورت که وقتی سارقان به قصد باز کردن حفاظ بالکن به این میله ها دست می زنند موجب برق گرفتگی آن ها می شود ولی در کشور ما تولید این نوع پنجره های متحرک بالکن که برقی باشند به دلیل احتمال ضرر به مردم عادی انجام نمی گیرد ولی پنجره متحرک بالکنی که در کشور تولید می‌شود به مراتب از نمونه های خارجی آن مقاوم تر و مستحکم تر می باشد.
در آزمایشاتی که روی نمونه های خارجی و داخلی این حفاظ ها صورت گرفت مشاهده شد که پنجره های تولید شده در کشور هم استقامت بیشتری نسبت به نمونه خارجی مشابه خود دارد و هم اینکه دیر تر از آن زنگ میزند.

قیمت پنجره متحرک بالکن
 قیمت حفاظ پنجره متحرک بالکن به اندازه آن بستگی دارد پنجره های بزرگتر که نیازمند حفاظ های بزرگتری هستند قیمت حفاظ های شان بیشتر از قیمت حفاظ های پنجره های کوچک می باشد اما در کل بر اساس برآوردها این حفاظ ها از ارزان ترین حفاظ های تولید شده در کشور است.
 تمامی مراکز فروش معتبر در کشور با در نظر گرفتن رضایت مشتریان خود همواره تلاش می‌کنند تا حفاظی با کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهند برخی از این مراکز فروش اقدام به فروش قسطی این حفاظ ها و حفاظ های دیگر می کنند.

خرید پنجره متحرک بالکن
شما می توانید خرید های عمده و خرده خود را از این مراکز معتبر چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام دهید بسیاری از این مراکز سفارش ساخت پنجره متحرک بالکن را متناسب با اندازه بالکن در سریع ترین زمان ممکن پذیرفته و تحویل می دهند و نصب می‌کنند نصب حفاظ پنجره متحرک بالکن به تخصص ویژه‌ای دارد که به احتمال زیاد افراد عادی توانایی انجام آن را ندارند.
توجه داشته باشید که ارزان بودن این حفاظ ها به معنی خوب بودن جنس آن و تحمل بالای آن نیست پس در مرحله اول همیشه استقامت پنجره بالکن برای تان مهم باشد تا ارزان بودن آن.
 پنجره متحرک بالکن از خاص ترین و جدیدترین حفاظ ها میباشد که در مواردی در سالهای اخیر دچار تغییرات و تنوع بیشتر شده است به طوری که بسیاری از افراد پنجره متحرک بالکن خود را عوض کرده و نوع جدید آن را با اشکال زیبا تر و مقاومت بیشتر نصب کردند البته دلیل دیگری که باعث این محبوبیت شده است که قیمت بسیار پایین پنجره متحرک بالکن می باشد زیرا فروشنده این حفاظ ها با در نظر گرفتن مسائل اقتصادی داخلی سود کمتری برای خود قائل شده تا در کنار فروش بالا رضایت مشتریان خود را نیز حفظ کرده باشد.
حفاظ بالکن غرب تهران

برای سفارش ساخت و نصب حفاظ بالکن و تراس در تهران با شماره 09122111190  09126215957 تماس بگیرید


 پنجره متحرک بالکن در نوع ساده و طرح دار آن وجود دارد که نوع طرح دار آن به دلیل زیبایی بیشتر طرفداران بیشتری نسبت به نوع ساده آن دارد البته با وجود زیبایی بیشتری که نوع طرح داد آن ایجاد می کند قیمت آن چندان فرقی با نوع ساده ندارد و تقریباً یکسان است.

صنایع فلزی ساختمانی

آریا در ، تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار ساختمان

 

سنگ فروشی اصفهان

سنگ ساختمانی اصفهان

فروش عمده سنگ اصفهان

تهاتر سنگ ساختمانی با ملک

  کارخانه سنگ اصفهان

جوشکار غرب تهران

 

صنعت ساختمان

حفاظ آهنی پنجره